Suurim messikeskus Eestis !

Messistendide ehitus

Ekspodisaini AS loob messidel ja näitustel Teie firmale kordumatu äri- ja suhtluskeskkonna.

Ekspodisaini koduleht

Inventari rent

Eesti Näituste AS-l on  nomenklatuurilt ja koguselt suurim kujunduskonstruktsioonide ja –elementide ning messiinventaripark.

Tutvu inventariga

Messide korraldamine

Eesti Näituste AS-l on unikaalne kogemus rahvusvaheliste näituste ja messide korraldamisel Eestis ja välisriikide messikeskustes.

Loe lähemalt

Pindade rent

Eesti Näituste AS on suurim ”võtmed kätte” näituse- või messiteenuseid pakkuv firma Eestis.

Loe lähemalt

Väga palju ruumi

Nunc molestie dolor nec magna fermen atum in amet pharetra orci mollis tempor from diam elit. Praesent magna fortis metus, conse quat conse actetur viverra nec, convallis et lacus.

Aenean tempor tincidunt odio auis volutpat sollicit ludin ante acotios hendre doloris estibulum in tempus lorem. Maecenas sit amet tincidunt elit. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Nulla facilisi. Nulla facilisi. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus.

  • Pea 8000 ruutmeetri sisepinda

  • Pea 10 000 ruutmeetrit välipinda

  • Pikk messide korraldamise kogemus

  • Suurim inventariladu Eestis

  • Võtmed-kätte lahendused

  • Erikujulised messistendid

  • Suurim rendipind Eestis

  • Väga lähedal kesklinnale

Meie missioon

Olla Eesti majandusruumi ja kultuurikeskkonda aktiivselt kujundav, avatud,  sotsiaalsete muutustega kiiresti kohanev, pidevalt uuenev ja arenev, rahvusvaheliselt tuntud ja tunnustatud klienditeenindusele orienteeritud firma.

Välja arendada  polüfunktsionaalne messi-, näituse-,  meelelahutus-, spordi- ja vaba-ajakeskus koos rahvusvahelistele standarditele vastava infrastruktuuri ja ainelise baasiga.

Luua  ühiskonnaliikmete maailmapilti rikastav, väärtushinnanguid kujundav, äritegevust soodustav, säästlikku ja jätkusuutlikku arengut propageeriv, aktiivset eluhoiakut ning elukestvat õppimist toetav turvaline, usaldusväärne ja atraktiivne suhtlus-, äri- ja õpikeskkond.

Tugevdada Eestis korraldatavate messide mainet ning osaleda Eesti maine kujundamisel välisriikides korraldatavatel rahvusvahelistel messidel ja näitustel.

Tagada  Eestis korraldatavate messide rahvusvaheline tuntus ning jätkusuutlik areng.

Messid tulekul

Eesti Näituste AS on suurim ”võtmed kätte” näituse- või messiteenuseid pakkuv firma Eestis.